واحد لِدو

از: 700 تومان شب

هدف ما تعامل و فراهم ساختن محیطی امن و آرام برای مردم شریف ایران است. لمس طبیعت و تجربه زندگی در یک بنای سنتی اما نوساز را در اینجا تجربه خواهید کرد.

واحد لدو در فضایی گرم و دلنشین پذیرای مهمانان گرامی می باشد. این واحد احاطه شده با شالیزارهای برنج است و نمایی زیبا به جنگل های هیرکانی دارد. مساحت کل بنا 60 متر مربع است که در دو طبقه با مصالح سنتی ساخته شده است و برای خانواده هایی تا شش نفر مناسب می باشد . طبقه بالا شامل یک اتاق خواب 12 مترمربعی و یک تلار 12 مترمربعی همراه با میز غذاخوری با ویو بسیار دلنشین می باشد. طبقه پایین شامل تختخواب تک نفره با تشک طبی و اشپزخانه و سریس بهداشتی می باشد. سیستم گرمایش ،بخاری گازی است و سیستم سرمایش اسپیلت و پنکه می باشد.

امکانات و خدمات

کولر اسپیلت - پنکه - میز غذاخوری - لوازم پخت و پز - اجاق گاز - یخچال - الاچیق - باربیکیو داخل الاچیق - تختخواب تک نفره با تشک طبی - پنج دست لحاف و تشک کف خواب - سرویس بهداشتی ایرانی و حمام با هم - سرویس بهداشتی فرنگی سیار - تاب بازی در محوطه عمومی - پارکینگ فضای باز - جاروبرقی - پشه بند بزرگ - خدمات طبیعت گردی همراه با لیدر محلی - خدمات افرود سواری با نیسان

جدول های قیمت

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
700 تومان 700 تومان 700 تومان 700 تومان 700 تومان 700 تومان 700 تومان

نقد و بررسی ها

  1. از پیشنهادات و انقادهای سازنده شما مهمانان گرامی خورسندیم

افزودن نظر